TDK Corporation VLF252012MT-1R0N
رقم الجزء
VLF252012MT-1R0N
ورقة البيانات
阿拉伯语VLF252012MT-1R0N.pdf
الوصف
FIXED IND 1UH 2.47A 52 MOHM SMD