TDK Corporation VLF252015MT-4R7M
رقم الجزء
VLF252015MT-4R7M
ورقة البيانات
阿拉伯语VLF252015MT-4R7M.pdf
الوصف
FIXED IND 4.7UH 1.45A 120MOHM SM
Product details
1. How to order VLF252015MT-4R7M on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the VLF252015MT-4R7M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VLF252015MT-4R7M?
المصنع TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Series VLF-M VLF-M VLF-M VLF-M VLF-M
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 1.45 A 1.45 A 1.45 A 1.45 A 1.45 A
Current-Saturation(Isat) 590mA 590mA 590mA 590mA 590mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 120mOhm Max 120mOhm Max 120mOhm Max 120mOhm Max 120mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz