TDK Corporation VLS6045EX-330M-CA
رقم الجزء
VLS6045EX-330M-CA
المصنع
TDK Corporation
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
VLS6045EX-330M-CA.pdf
الوصف
FIXED IND 33UH 1.5A 227.5MOHM SM
Product details
1. How to order VLS6045EX-330M-CA on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the VLS6045EX-330M-CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VLS6045EX-330M-CA?
المصنع TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series VLS-EX VLS-EX VLS-EX VLS-EX VLS-EX
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 1.5 A 1.5 A 1.5 A 1.5 A 1.5 A
Current-Saturation(Isat) 1.9A 1.9A 1.9A 1.9A 1.9A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 227.5mOhm Max 227.5mOhm Max 227.5mOhm Max 227.5mOhm Max 227.5mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz