VS-220CNQ030PBF.pdf
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| DiodeType | Schottky | Schottky | Schottky | Schottky | Schottky |
| Voltage-DCReverse(Vr)(Max) | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V |
| Current-AverageRectified(Io)(perDiode) | 110A | 110A | 110A | 110A | 110A |
| Voltage-Forward(Vf)(Max)@If | 490 mV @ 110 A | 490 mV @ 110 A | 490 mV @ 110 A | 490 mV @ 110 A | 490 mV @ 110 A |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| ReverseRecoveryTime(trr) | - | - | - | - | - |
| Current-ReverseLeakage@Vr | 10 mA @ 30 V | 10 mA @ 30 V | 10 mA @ 30 V | 10 mA @ 30 V | 10 mA @ 30 V |