VUB1105W-TR.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of VUB1105W-TR.
| الصورة |
| Package/Case | - | - | - | - | - |
| Series | 1105W | 1105W | 1105W | 1105W | 1105W |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Color | Blue | Blue | Blue | Blue | Blue |
| Configuration | Standard | Standard | Standard | Standard | Standard |
| LensColor | Colorless | Colorless | Colorless | Colorless | Colorless |
| LensTransparency | Clear | Clear | Clear | Clear | Clear |
| MillicandelaRating | 470mcd | 470mcd | 470mcd | 470mcd | 470mcd |
| LensSize | 1.60mm Dia | 1.60mm Dia | 1.60mm Dia | 1.60mm Dia | 1.60mm Dia |
| Voltage-Forward(Vf)(Typ) | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Current-Test | 10mA | 10mA | 10mA | 10mA | 10mA |