WRD05S15-10W.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of WRD05S15-10W.
| الصورة |
| المصنع | HenLv Power | HenLv Power | HenLv Power | HenLv Power | HenLv Power |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 4.5V | 4.5V | 4.5V | 4.5V | 4.5V |
| Voltage-Input(Max) | 9V | 9V | 9V | 9V | 9V |
| Voltage-Output1 | 15V | 15V | 15V | 15V | 15V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 666mA | 666mA | 666mA | 666mA | 666mA |
| Power(Watts) | 10 W | 10 W | 10 W | 10 W | 10 W |
| Voltage-Isolation | 1 kV | 1 kV | 1 kV | 1 kV | 1 kV |
| Features | - | - | - | - | - |
| Efficiency | 80% | 80% | 80% | 80% | 80% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm) | 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm) | 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm) | 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm) | 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm) |