WRD110S24-10W.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of WRD110S24-10W.
| الصورة |
| المصنع | HenLv Power | HenLv Power | HenLv Power | HenLv Power | HenLv Power |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 70V | 70V | 70V | 70V | 70V |
| Voltage-Input(Max) | 150V | 150V | 150V | 150V | 150V |
| Voltage-Output1 | 24V | 24V | 24V | 24V | 24V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 416mA | 416mA | 416mA | 416mA | 416mA |
| Power(Watts) | 10 W | 10 W | 10 W | 10 W | 10 W |
| Voltage-Isolation | 1 kV | 1 kV | 1 kV | 1 kV | 1 kV |
| Features | - | - | - | - | - |
| Efficiency | 82% | 82% | 82% | 82% | 82% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm) | 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm) | 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm) | 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm) | 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm) |