Torex Semiconductor Ltd XC9141E31CER-G
رقم الجزء
XC9141E31CER-G
الطرد
6-UFDFN Exposed Pad
ورقة البيانات
阿拉伯语XC9141E31CER-G.pdf
الوصف
0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C
Product details
1. How to order XC9141E31CER-G on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the XC9141E31CER-G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XC9141E31CER-G?
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 0.65V 0.65V 0.65V 0.65V 0.65V
Voltage-Input(Max) 6V 6V 6V 6V 6V
Voltage-Output(Min/Fixed) 3.1V 3.1V 3.1V 3.1V 3.1V
Voltage-Output(Max) - - - - -
Current-Output 500mA 500mA 500mA 500mA 500mA
Frequency-Switching 1.2MHz 1.2MHz 1.2MHz 1.2MHz 1.2MHz