Renesas Electronics America Inc XLL535215.000000X
رقم الجزء
XLL535215.000000X
المصنع
Renesas Electronics America Inc
الفئة:
発振器
الطرد
6-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语XLL535215.000000X.pdf
الوصف
XTAL OSC XO 215.0000MHZ LVDS SMD
Product details
1. How to order XLL535215.000000X on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the XLL535215.000000X price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XLL535215.000000X?
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 215 MHz 215 MHz 215 MHz 215 MHz 215 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 100mA 100mA 100mA 100mA 100mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.203 L x 0.132 W (5.15mm x 3.35mm) 0.203 L x 0.132 W (5.15mm x 3.35mm) 0.203 L x 0.132 W (5.15mm x 3.35mm) 0.203 L x 0.132 W (5.15mm x 3.35mm) 0.203 L x 0.132 W (5.15mm x 3.35mm)