Renesas Electronics America Inc XLP735307.200000X
رقم الجزء
XLP735307.200000X
المصنع
Renesas Electronics America Inc
الفئة:
発振器
الطرد
6-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语XLP735307.200000X.pdf
الوصف
XTAL OSC XO 307.2000MHZ LVPECL
Product details
1. How to order XLP735307.200000X on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the XLP735307.200000X price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XLP735307.200000X?
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 307.2 MHz 307.2 MHz 307.2 MHz 307.2 MHz 307.2 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 120mA 120mA 120mA 120mA 120mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm)