Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y16253K83000B9W
رقم الجزء
Y16253K83000B9W
المصنع
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
الفئة:
チップ抵抗器 - 表面実装
الطرد
1206 (3216 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语Y16253K83000B9W.pdf
الوصف
RES SMD 3.83K OHM 0.1% 0.3W 1206