Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 17N78210E.1.
| الصورة |
| رقم الجزء | 17N78210E.1 | 17N78213E1 | 17N1R78213E1 | 17N78-208E.1 | 17N78-216E.1 |
| المصنع | Portescap | Portescap | Portescap | Portescap | Portescap |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 17N78 | 17N78 | 17N78 | 17N78 | 17N78 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | DC Motor | DC Motor | DC Motor | DC Motor | DC Motor |
| Function | Standard | Standard | Standard | Standard | Standard |
| MotorType | Brushed | Brushed | Brushed | Brushed | Brushed |
| Voltage-Rated | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC |
| RPM | 10000 RPM | 10000 RPM | 10000 RPM | 10000 RPM | 10000 RPM |
| Torque-Rated(oz-in/mNm) | 0.69 / 4.89 | 0.69 / 4.89 | 0.69 / 4.89 | 0.69 / 4.89 | 0.69 / 4.89 |
| Power-Rated | 3.1W | 3.1W | 3.1W | 3.1W | 3.1W |
| EncoderType | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | Round - 0.669 Dia (17.00mm) | Round - 0.669 Dia (17.00mm) | Round - 0.669 Dia (17.00mm) | Round - 0.669 Dia (17.00mm) | Round - 0.669 Dia (17.00mm) |
| Diameter-Shaft | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) |
| Length-ShaftandBearing | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) |
| MountingHoleSpacing | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) |