Bourns Inc. 2200LL-470-V-RC
رقم الجزء
2200LL-470-V-RC
المصنع
Bourns Inc.
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Radial, Vertical (Open)
ورقة البيانات
阿拉伯语2200LL-470-V-RC.pdf
الوصف
FIXED IND 47UH 10.3A 12 MOHM TH
Product details
1. How to order 2200LL-470-V-RC on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 2200LL-470-V-RC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 2200LL-470-V-RC?
الصورة 2200LL-470-V-RC 2200LL-470-H-RC 2200LL-330-H-RC 2200LL-102-H-RC 2200LL-680-H-RC
المصنع Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 2200LL 2200LL 2200LL 2200LL 2200LL
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Toroidal Toroidal Toroidal Toroidal Toroidal
Material-Core Sendust Sendust Sendust Sendust Sendust
Inductance 47 µH 47 µH 47 µH 47 µH 47 µH
Tolerance ±15% ±15% ±15% ±15% ±15%
CurrentRating(Amps) 10.3 A 10.3 A 10.3 A 10.3 A 10.3 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 12mOhm Max 12mOhm Max 12mOhm Max 12mOhm Max 12mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz