30KP36CA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 30KP36CA.
| الصورة |
| رقم الجزء | 30KP130CA | 30KP120A | 30KP36CA | 30KP350A | 30KP110CA |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 30KP | 30KP | 30KP | 30KP | 30KP |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| BidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 36V | 36V | 36V | 36V | 36V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 40V | 40V | 40V | 40V | 40V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 61.8V | 61.8V | 61.8V | 61.8V | 61.8V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 502A | 502A | 502A | 502A | 502A |
| Power-PeakPulse | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) |