3M 373-RED-48MMX50M
رقم الجزء
373-RED-48MMX50M
المصنع
3M
الفئة:
テープ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语373-RED-48MMX50M.pdf
الوصف
TAPE BOX SEALING 1.89X 54.7YD
Product details
1. How to order 373-RED-48MMX50M on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 373-RED-48MMX50M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 373-RED-48MMX50M?
الصورة 373-TAN-48MMX50M 373-CLEAR-48MMX50M 373-RED-48MMX50M 373-TAN-72MMX100M 373-CLEAR-36MMX50M
المصنع 3M 3M 3M 3M 3M
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series Scotch® 373 Scotch® 373 Scotch® 373 Scotch® 373 Scotch® 373
ProductStatus Active Active Active Active Active
TapeType Box Sealing Box Sealing Box Sealing Box Sealing Box Sealing
Adhesive Rubber Rubber Rubber Rubber Rubber
Thickness 0.0025 (2.5 mils, 0.064mm) 0.0025 (2.5 mils, 0.064mm) 0.0025 (2.5 mils, 0.064mm) 0.0025 (2.5 mils, 0.064mm) 0.0025 (2.5 mils, 0.064mm)
Thickness-Adhesive 0.0009 (0.9 mils, 0.023mm) 0.0009 (0.9 mils, 0.023mm) 0.0009 (0.9 mils, 0.023mm) 0.0009 (0.9 mils, 0.023mm) 0.0009 (0.9 mils, 0.023mm)
Thickness-BackingCarrier 0.0016 (1.6 mils, 0.041mm) 0.0016 (1.6 mils, 0.041mm) 0.0016 (1.6 mils, 0.041mm) 0.0016 (1.6 mils, 0.041mm) 0.0016 (1.6 mils, 0.041mm)
Width 1.89 (48.00mm) 1.89 (48.00mm) 1.89 (48.00mm) 1.89 (48.00mm) 1.89 (48.00mm)