E-Switch 520.01-WHT
رقم الجزء
520.01-WHT
المصنع
E-Switch
الفئة:
押しボタン スイッチ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语520.01-WHT.pdf
الوصف
SWITCH PUSH SPST-NO 0.01A 35V
Product details
1. How to order 520.01-WHT on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 520.01-WHT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 520.01-WHT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 520.01-WHT.
7.How to contact us to get technical supports, such as 520.01-WHT pin diagram, 520.01-WHT datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
الصورة 520.01-BLK 520.01-YEL 520.01-WHT 520.01-BLU 520.01-RED
المصنع E-Switch E-Switch E-Switch E-Switch E-Switch
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 520 520 520 520 520
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Type Standard Standard Standard Standard Standard
Circuit SPST-NO SPST-NO SPST-NO SPST-NO SPST-NO
SwitchFunction Off-Mom Off-Mom Off-Mom Off-Mom Off-Mom
CurrentRating(Amps) 10mA (DC) 10mA (DC) 10mA (DC) 10mA (DC) 10mA (DC)
VoltageRating-AC - - - - -
VoltageRating-DC 35 V 35 V 35 V 35 V 35 V