TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A6315-20-9-9CS2632
رقم الجزء
55A6315-20-9-9CS2632
ورقة البيانات
阿拉伯语55A6315-20-9-9CS2632.pdf
الوصف
HOOK-UP DL STRND 20AWG WHT
Product details
1. How to order 55A6315-20-9-9CS2632 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 55A6315-20-9-9CS2632 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 55A6315-20-9-9CS2632?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
WireGauge 20 AWG 20 AWG 20 AWG 20 AWG 20 AWG
ConductorStrand 19/32 19/32 19/32 19/32 19/32
Jacket(Insulation)Diameter 0.088 (2.24mm) 0.088 (2.24mm) 0.088 (2.24mm) 0.088 (2.24mm) 0.088 (2.24mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.008 (0.20mm) 0.008 (0.20mm) 0.008 (0.20mm) 0.008 (0.20mm) 0.008 (0.20mm)
Length - - - - -
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C