AME1-3.3SJZ.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AME1-3.3SJZ.
| الصورة |
| رقم الجزء | AME1-3.3SJZ | AME1-5SJZ | AME1-15SJZ | AME1-12SJZ | AME1-24SJZ |
| المصنع | aimtec | aimtec | aimtec | aimtec | aimtec |
| Package/Case | 4-DIP Module | 4-DIP Module | 4-DIP Module | 4-DIP Module | 4-DIP Module |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | AME1-JZ (1W) | AME1-JZ (1W) | AME1-JZ (1W) | AME1-JZ (1W) | AME1-JZ (1W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 85 ~ 305 VAC | 85 ~ 305 VAC | 85 ~ 305 VAC | 85 ~ 305 VAC | 85 ~ 305 VAC |
| Voltage-Output1 | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 300mA | 300mA | 300mA | 300mA | 300mA |
| Power(Watts) | 1 W | 1 W | 1 W | 1 W | 1 W |
| Features | - | - | - | - | - |
| Efficiency | 63% | 63% | 63% | 63% | 63% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 1.33 L x 0.87 W x 0.71 H (33.7mm x 22.2mm x 18.0mm) | 1.33 L x 0.87 W x 0.71 H (33.7mm x 22.2mm x 18.0mm) | 1.33 L x 0.87 W x 0.71 H (33.7mm x 22.2mm x 18.0mm) | 1.33 L x 0.87 W x 0.71 H (33.7mm x 22.2mm x 18.0mm) | 1.33 L x 0.87 W x 0.71 H (33.7mm x 22.2mm x 18.0mm) |