Abracon LLC ASPI-0706HC-150M-T
رقم الجزء
ASPI-0706HC-150M-T
المصنع
Abracon LLC
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语ASPI-0706HC-150M-T.pdf
الوصف
FIXED IND 15UH 1.5A 170MOHMS
Product details
1. How to order ASPI-0706HC-150M-T on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the ASPI-0706HC-150M-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ASPI-0706HC-150M-T?
المصنع Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series ASPI-0706HC ASPI-0706HC ASPI-0706HC ASPI-0706HC ASPI-0706HC
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 1.2 A 1.2 A 1.2 A 1.2 A 1.2 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 175mOhm Max 175mOhm Max 175mOhm Max 175mOhm Max 175mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz