BG1203-B045-00S-00.pdf
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Last Time Buy | Last Time Buy | Last Time Buy | Last Time Buy | Last Time Buy |
| Voltage-Rated | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC |
| Size/Dimension | Square/Rounded - 120mm L x 120mm H | Square/Rounded - 120mm L x 120mm H | Square/Rounded - 120mm L x 120mm H | Square/Rounded - 120mm L x 120mm H | Square/Rounded - 120mm L x 120mm H |
| Width | 32.00mm | 32.00mm | 32.00mm | 32.00mm | 32.00mm |
| StaticPressure | 1.044 in H2O (260.0 Pa) | 1.044 in H2O (260.0 Pa) | 1.044 in H2O (260.0 Pa) | 1.044 in H2O (260.0 Pa) | 1.044 in H2O (260.0 Pa) |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| FanType | Blower | Blower | Blower | Blower | Blower |
| Noise | 54.0dB | 54.0dB | 54.0dB | 54.0dB | 54.0dB |
| Power(Watts) | 11.2 W | 11.2 W | 11.2 W | 11.2 W | 11.2 W |