CDEP13D76T150NP-100MC-90.pdf
| الصورة |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | CDEP13D76/T150 | CDEP13D76/T150 | CDEP13D76/T150 | CDEP13D76/T150 | CDEP13D76/T150 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 10 µH | 10 µH | 10 µH | 10 µH | 10 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 7.5 A | 7.5 A | 7.5 A | 7.5 A | 7.5 A |
| Current-Saturation(Isat) | 11.3A | 11.3A | 11.3A | 11.3A | 11.3A |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 13.4mOhm | 13.4mOhm | 13.4mOhm | 13.4mOhm | 13.4mOhm |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |