Sumida America Components Inc. CDRH12D78/ANP-151MC
رقم الجزء
CDRH12D78/ANP-151MC
ورقة البيانات
阿拉伯语CDRH12D78/ANP-151MC.pdf
الوصف
FIXED IND 150UH 1.2A 249MOHM SMD
Product details
1. How to order CDRH12D78/ANP-151MC on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CDRH12D78/ANP-151MC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDRH12D78/ANP-151MC?
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CDRH12D78/A CDRH12D78/A CDRH12D78/A CDRH12D78/A CDRH12D78/A
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 150 µH 150 µH 150 µH 150 µH 150 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 1.2 A 1.2 A 1.2 A 1.2 A 1.2 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 249mOhm Max 249mOhm Max 249mOhm Max 249mOhm Max 249mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz