Sumida America Components Inc. CDRH4D16F/LDNP-2R6NC
رقم الجزء
CDRH4D16F/LDNP-2R6NC
المصنع
Sumida America Components Inc.
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
CDRH4D16F/LDNP-2R6NC.pdf
الوصف
FIXED IND 2.6UH 3.2A 28.9MOHM SM
Product details
1. How to order CDRH4D16F/LDNP-2R6NC on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CDRH4D16F/LDNP-2R6NC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDRH4D16F/LDNP-2R6NC?
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CDRH4D16F/LD CDRH4D16F/LD CDRH4D16F/LD CDRH4D16F/LD CDRH4D16F/LD
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 2.6 µH 2.6 µH 2.6 µH 2.6 µH 2.6 µH
Tolerance ±25% ±25% ±25% ±25% ±25%
CurrentRating(Amps) 3.2 A 3.2 A 3.2 A 3.2 A 3.2 A
Current-Saturation(Isat) 800mA 800mA 800mA 800mA 800mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 28.9mOhm Max 28.9mOhm Max 28.9mOhm Max 28.9mOhm Max 28.9mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature - - - - -
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz