Sumida America Components Inc. CLS5D14NP-101NC
رقم الجزء
CLS5D14NP-101NC
المصنع
Sumida America Components Inc.
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
CLS5D14NP-101NC.pdf
الوصف
FIXED IND 100UH 270MA 1.45OHM SM
Product details
1. How to order CLS5D14NP-101NC on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CLS5D14NP-101NC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CLS5D14NP-101NC?
الصورة CLS5D14NP-100NC CLS5D14NP-101NC CLS5D14NP-150NC CLS5D14NP-220NC CLS5D14NP-330NC
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CLS5D14 CLS5D14 CLS5D14 CLS5D14 CLS5D14
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) 270 mA 270 mA 270 mA 270 mA 270 mA
Current-Saturation(Isat) 300mA 300mA 300mA 300mA 300mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 1.45Ohm Max 1.45Ohm Max 1.45Ohm Max 1.45Ohm Max 1.45Ohm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature - - - - -
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz