CTDS5022PF-103.pdf
| الصورة |
| رقم الجزء | CTDS5022PF-473 | CTDS5022PF-683 | CTDS5022PF-103 | CTDS5022PF-334 | CTDS5022PF-153 |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 10 µH | 10 µH | 10 µH | 10 µH | 10 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 3.9 A | 3.9 A | 3.9 A | 3.9 A | 3.9 A |
| Current-Saturation(Isat) | 8A | 8A | 8A | 8A | 8A |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 40mOhm Max | 40mOhm Max | 40mOhm Max | 40mOhm Max | 40mOhm Max |
| Q@Freq | 40 @ 100kHz | 40 @ 100kHz | 40 @ 100kHz | 40 @ 100kHz | 40 @ 100kHz |
| Frequency-SelfResonant | 24MHz | 24MHz | 24MHz | 24MHz | 24MHz |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |