Central Technologies CTEPH149F-1R0M
رقم الجزء
CTEPH149F-1R0M
المصنع
Central Technologies
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
3-SMD, J-Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语CTEPH149F-1R0M.pdf
الوصف
1.00UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Product details
1. How to order CTEPH149F-1R0M on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CTEPH149F-1R0M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTEPH149F-1R0M?
الصورة CTEPH149F-2R4M CTEPH149F-2R2M CTEPH149F-1R6M CTEPH149F-1R0M CTEPH149F-R56N
Package/Case 3-SMD, J-Lead 3-SMD, J-Lead 3-SMD, J-Lead 3-SMD, J-Lead 3-SMD, J-Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTEPH149F CTEPH149F CTEPH149F CTEPH149F CTEPH149F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 1 µH 1 µH 1 µH 1 µH 1 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 22A 22A 22A 22A 22A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 1.35mOhm Max 1.35mOhm Max 1.35mOhm Max 1.35mOhm Max 1.35mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz