KYOCERA AVX CTZ3E-10A-W1-PRF
رقم الجزء
CTZ3E-10A-W1-PRF
المصنع
KYOCERA AVX
الفئة:
トリマー、可変コンデンサ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语CTZ3E-10A-W1-PRF.pdf
الوصف
CAP TRIMMER 2.5-10PF 25V SMD
Product details
1. How to order CTZ3E-10A-W1-PRF on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CTZ3E-10A-W1-PRF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTZ3E-10A-W1-PRF?
الصورة CTZ2E-20C-W2 CTZ3E-05C-W1-PF CTZ3E-10A-W1 CTZ3E-10A-W1-PF CTZ3E-10A-W1-PRF
المصنع KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTZ, Kyocera CTZ, Kyocera CTZ, Kyocera CTZ, Kyocera CTZ, Kyocera
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CapacitanceRange 2.5 ~ 10pF 2.5 ~ 10pF 2.5 ~ 10pF 2.5 ~ 10pF 2.5 ~ 10pF
AdjustmentType Top Top Top Top Top
Voltage-Rated 25 V 25 V 25 V 25 V 25 V
DielectricMaterial Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Q@Freq 300 @ 1MHz 300 @ 1MHz 300 @ 1MHz 300 @ 1MHz 300 @ 1MHz
Size/Dimension 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max) 0.071 (1.80mm) 0.071 (1.80mm) 0.071 (1.80mm) 0.071 (1.80mm) 0.071 (1.80mm)
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C