Connor Winfield D75F-013.0M
رقم الجزء
D75F-013.0M
المصنع
Connor Winfield
الفئة:
発振器
الطرد
10-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语D75F-013.0M.pdf
الوصف
XTAL OSC TCXO 13.0000MHZ LVCMOS
Product details
1. How to order D75F-013.0M on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the D75F-013.0M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of D75F-013.0M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of D75F-013.0M.
الصورة D75F-013.0M D75F-019.44M
المصنع Connor Winfield Connor Winfield
Package/Case 10-SMD, No Lead 10-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT) Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Series D75F D75F
ProductStatus Obsolete Obsolete
BaseResonator Crystal Crystal
Type TCXO TCXO
Frequency 13 MHz 13 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVCMOS LVCMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±500ppb ±500ppb
AbsolutePullRange(APR) - -
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - -
Current-Supply(Max) 6mA 6mA
Ratings - -
MountingType Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)