Sumida America Components Inc. DEP1016NP-330PB
رقم الجزء
DEP1016NP-330PB
المصنع
Sumida America Components Inc.
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Radial, Vertical - Corner Terminals
ورقة البيانات
阿拉伯语DEP1016NP-330PB.pdf
الوصف
FIXED IND 33UH 7.3A 15 MOHM TH
Product details
1. How to order DEP1016NP-330PB on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the DEP1016NP-330PB price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DEP1016NP-330PB?
الصورة DEP1016NP-330PB
رقم الجزء DEP1016NP-330PB
Package/Case Radial, Vertical - Corner Terminals
Packaging Tray
Series DEP1016
ProductStatus Active
Type -
Material-Core Ferrite
Inductance 33 µH
Tolerance ±25%
CurrentRating(Amps) 7.3 A
Current-Saturation(Isat) 5.8A
Shielding Shielded
DCResistance(DCR) 15mOhm Max
Q@Freq -
Frequency-SelfResonant -
Ratings -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz