Hirose Electric Co Ltd DF58-6S-1.2C
رقم الجزء
DF58-6S-1.2C
المصنع
Hirose Electric Co Ltd
الفئة:
長方形コネクタ - ハウジング
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语DF58-6S-1.2C.pdf
الوصف
CONN SOCKET HSG 6POS 1.20MM
Product details
1. How to order DF58-6S-1.2C on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the DF58-6S-1.2C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DF58-6S-1.2C?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DF58-6S-1.2C.
الصورة DF58-6S-1.2C DF58-4S-1.2C DF58-2S-1.2C DF58-3S-1.2C
المصنع Hirose Electric Co Ltd Hirose Electric Co Ltd Hirose Electric Co Ltd Hirose Electric Co Ltd
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk
Series DF58 DF58 DF58 DF58
ProductStatus Active Active Active Active
ConnectorType Socket Socket Socket Socket
ContactType Female Blade Socket Female Blade Socket Female Blade Socket Female Blade Socket
NumberofPositions 6 6 6 6
Pitch 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm)