Hirose Electric Co Ltd DF62B-24EP-2.2C
رقم الجزء
DF62B-24EP-2.2C
المصنع
Hirose Electric Co Ltd
الفئة:
長方形コネクタ - ハウジング
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语DF62B-24EP-2.2C.pdf
الوصف
CONN PLUG HSG 24POS 2.20MM
Product details
1. How to order DF62B-24EP-2.2C on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the DF62B-24EP-2.2C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DF62B-24EP-2.2C?
الصورة DF62B-2S-2.2C DF62B-13S-2.2C DF62B-5EP-2.2C DF62B-13S-2.2C(11) DF62B-24EP-2.2C
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series DF62 DF62 DF62 DF62 DF62
ProductStatus Active Active Active Active Active
ConnectorType Plug Plug Plug Plug Plug
ContactType Male Pin Male Pin Male Pin Male Pin Male Pin
NumberofPositions 24 24 24 24 24
Pitch 0.087 (2.20mm) 0.087 (2.20mm) 0.087 (2.20mm) 0.087 (2.20mm) 0.087 (2.20mm)
NumberofRows 5 5 5 5 5
RowSpacing 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm)