Connor Winfield DOT050V-012.8M
رقم الجزء
DOT050V-012.8M
المصنع
Connor Winfield
الفئة:
発振器
الطرد
6-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语DOT050V-012.8M.pdf
الوصف
XTAL OSC VCTCXO 12.8000MHZ LVCMO
Product details
1. How to order DOT050V-012.8M on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the DOT050V-012.8M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DOT050V-012.8M?
الصورة DOT050V-010.0M DOT050V-020.0M DOT050V-012.8M DOT050V-019.2M DOT050V-019.44M
المصنع Connor Winfield Connor Winfield Connor Winfield Connor Winfield Connor Winfield
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Series DOT050V DOT050V DOT050V DOT050V DOT050V
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO
Frequency 12.8 MHz 12.8 MHz 12.8 MHz 12.8 MHz 12.8 MHz
Function - - - - -
Output LVCMOS LVCMOS LVCMOS LVCMOS LVCMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppb ±50ppb ±50ppb ±50ppb ±50ppb
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 10mA 10mA 10mA 10mA 10mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.550 L x 0.355 W (13.97mm x 9.02mm) 0.550 L x 0.355 W (13.97mm x 9.02mm) 0.550 L x 0.355 W (13.97mm x 9.02mm) 0.550 L x 0.355 W (13.97mm x 9.02mm) 0.550 L x 0.355 W (13.97mm x 9.02mm)