IXYS DPG60C300PC-TUB
رقم الجزء
DPG60C300PC-TUB
المصنع
IXYS
الفئة:
ダイオード - 整流器 - アレイ
الطرد
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
ورقة البيانات
DPG60C300PC-TUB.pdf
الوصف
POWER DIODE DISCRETES-FRED TO-26
Product details
1. How to order DPG60C300PC-TUB on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the DPG60C300PC-TUB price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DPG60C300PC-TUB?
الصورة DPG60C300PC-TUB
رقم الجزء DPG60C300PC-TUB
المصنع IXYS
Packaging Tube
Series DPG60C300PC
ProductStatus Active
DiodeConfiguration 1 Pair Common Cathode
DiodeType Standard
Voltage-DCReverse(Vr)(Max) 300 V
Current-AverageRectified(Io)(perDiode) 30A
Voltage-Forward(Vf)(Max)@If 1.35 V @ 30 A
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
ReverseRecoveryTime(trr) 35 ns
Current-ReverseLeakage@Vr 1 µA @ 300 V
OperatingTemperature-Junction -55°C ~ 175°C