Connor Winfield DV75C-010.0M
رقم الجزء
DV75C-010.0M
المصنع
Connor Winfield
الفئة:
発振器
الطرد
4-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语DV75C-010.0M.pdf
الوصف
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ LVCMOS
Product details
1. How to order DV75C-010.0M on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the DV75C-010.0M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DV75C-010.0M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DV75C-010.0M.
الصورة DV75C-010.0M DV75C-020.0M DV75C-040.0M DV75C-025.0M DV75C-012.8M
المصنع Connor Winfield Connor Winfield Connor Winfield Connor Winfield Connor Winfield
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Series DV75C DV75C DV75C DV75C DV75C
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type TCXO TCXO TCXO TCXO TCXO
Frequency 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz
Function - - - - -
Output LVCMOS LVCMOS LVCMOS LVCMOS LVCMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±280ppb ±280ppb ±280ppb ±280ppb ±280ppb
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 6mA 6mA 6mA 6mA 6mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)