ECS Inc. ECS-PEC25-1062.5-B-N
رقم الجزء
ECS-PEC25-1062.5-B-N
المصنع
ECS Inc.
الفئة:
発振器
الطرد
6-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语ECS-PEC25-1062.5-B-N.pdf
الوصف
XTAL OSC XO 106.2500MHZ PECL SMD
Product details
1. How to order ECS-PEC25-1062.5-B-N on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the ECS-PEC25-1062.5-B-N price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ECS-PEC25-1062.5-B-N?
المصنع ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc.
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Series ECS-PEC25 ECS-PEC25 ECS-PEC25 ECS-PEC25 ECS-PEC25
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 106.25 MHz 106.25 MHz 106.25 MHz 106.25 MHz 106.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output PECL PECL PECL PECL PECL
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 90mA 90mA 90mA 90mA 90mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)