XP Power IMM0512S15
رقم الجزء
IMM0512S15
المصنع
XP Power
الفئة:
DC DC コンバータ
الطرد
9-SIP Module, 5 Leads
ورقة البيانات
阿拉伯语IMM0512S15.pdf
الوصف
DC DC CONVERTER 15V 5W
Product details
1. How to order IMM0512S15 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the IMM0512S15 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IMM0512S15?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IMM0512S15.
7.How to contact us to get technical supports, such as IMM0512S15 pin diagram, IMM0512S15 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
الصورة IMM0505S05 IMM0505S3V3 IMM0512S15 IMM0524S15 IMM0505S12
المصنع XP Power XP Power XP Power XP Power XP Power
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series IMM05 (5W) IMM05 (5W) IMM05 (5W) IMM05 (5W) IMM05 (5W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 9V 9V 9V 9V 9V
Voltage-Input(Max) 18V 18V 18V 18V 18V
Voltage-Output1 15V 15V 15V 15V 15V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 333mA 333mA 333mA 333mA 333mA
Power(Watts) 5 W 5 W 5 W 5 W 5 W
Voltage-Isolation 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV
Applications Medical Medical Medical Medical Medical
Efficiency 82% 82% 82% 82% 82%
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 1.02 L x 0.36 W x 0.49 H (26.0mm x 9.3mm x 12.5mm) 1.02 L x 0.36 W x 0.49 H (26.0mm x 9.3mm x 12.5mm) 1.02 L x 0.36 W x 0.49 H (26.0mm x 9.3mm x 12.5mm) 1.02 L x 0.36 W x 0.49 H (26.0mm x 9.3mm x 12.5mm) 1.02 L x 0.36 W x 0.49 H (26.0mm x 9.3mm x 12.5mm)