XP Power JWE0824S3V3
رقم الجزء
JWE0824S3V3
المصنع
XP Power
الفئة:
DC DC コンバータ
الطرد
16-DIP Module, 6 Leads
ورقة البيانات
阿拉伯语JWE0824S3V3.pdf
الوصف
DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Product details
1. How to order JWE0824S3V3 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the JWE0824S3V3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of JWE0824S3V3?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of JWE0824S3V3.
الصورة JWE0824D15 JWE0848S24 JWE0848S15 JWE0824S3V3 JWE0824D12
المصنع XP Power XP Power XP Power XP Power XP Power
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series JWE08 (8W) JWE08 (8W) JWE08 (8W) JWE08 (8W) JWE08 (8W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 9V 9V 9V 9V 9V
Voltage-Input(Max) 36V 36V 36V 36V 36V
Voltage-Output1 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 1.6A 1.6A 1.6A 1.6A 1.6A
Power(Watts) 5 W 5 W 5 W 5 W 5 W
Voltage-Isolation 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Features OCP, SCP OCP, SCP OCP, SCP OCP, SCP OCP, SCP
OperatingTemperature - - - - -
Efficiency 78% 78% 78% 78% 78%