K2-23A00-40 254.pdf
| الصورة |
| رقم الجزء | K2-23A00-40 110 | K2-23A00-40 254 |
| المصنع | Benedict GmbH | Benedict GmbH |
| Packaging | Box | Box |
| Series | K2 | K2 |
| ProductStatus | Active | Active |
| MountingType | DIN Rail | DIN Rail |
| CoilVoltage | 277VAC | 277VAC |
| ContactForm | - | - |
| ContactRating(Current) | 23 A | 23 A |
| SwitchingVoltage | 600V | 600V |
| Features | - | - |
| TerminationStyle | Screw Terminal | Screw Terminal |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 90°C | -40°C ~ 90°C |