United Chemi-Con KCD101E155M55A0B00
رقم الجزء
KCD101E155M55A0B00
المصنع
United Chemi-Con
الفئة:
セラミック コンデンサ
الطرد
ورقة البيانات
KCD101E155M55A0B00.pdf
الوصف
CAP CER 1.5UF 100V Y5U
Product details
1. How to order KCD101E155M55A0B00 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the KCD101E155M55A0B00 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of KCD101E155M55A0B00?
المصنع United Chemi-Con United Chemi-Con United Chemi-Con United Chemi-Con United Chemi-Con
Package/Case - - - - -
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series TCD TCD TCD TCD TCD
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Capacitance 1.5 µF 1.5 µF 1.5 µF 1.5 µF 1.5 µF
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
Voltage-Rated 100V 100V 100V 100V 100V