LH1501BAB.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LH1501BAB.
| الصورة |
| رقم الجزء | LH1501BT | LH1501BABTR | LH1501BAB |
| Package/Case | 6-SMD (0.300, 7.62mm) | 6-SMD (0.300, 7.62mm) | 6-SMD (0.300, 7.62mm) |
| Packaging | Tube | Tube | Tube |
| Series | LH1501 | LH1501 | LH1501 |
| ProductStatus | Active | Active | Active |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Circuit | SPST-NC (1 Form B) | SPST-NC (1 Form B) | SPST-NC (1 Form B) |
| OutputType | AC, DC | AC, DC | AC, DC |
| Voltage-Input | 1.26VDC | 1.26VDC | 1.26VDC |
| Voltage-Load | 0 V ~ 350 V | 0 V ~ 350 V | 0 V ~ 350 V |
| LoadCurrent | 150 mA | 150 mA | 150 mA |
| On-StateResistance(Max) | 20 Ohms | 20 Ohms | 20 Ohms |