Connor Winfield M200F-010.0M
رقم الجزء
M200F-010.0M
المصنع
Connor Winfield
الفئة:
発振器
الطرد
8-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语M200F-010.0M.pdf
الوصف
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ LVCMOS
Product details
1. How to order M200F-010.0M on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the M200F-010.0M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of M200F-010.0M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of M200F-010.0M.
الصورة M200F-024.576M M200F-010.0M M200F-040.0M M200F-020.0M
المصنع Connor Winfield Connor Winfield Connor Winfield Connor Winfield
Package/Case 8-SMD, No Lead 8-SMD, No Lead 8-SMD, No Lead 8-SMD, No Lead
Series M200 M200 M200 M200
ProductStatus Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal
Type TCXO TCXO TCXO TCXO
Frequency 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz
Function - - - -
Output LVCMOS LVCMOS LVCMOS LVCMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±200ppb ±200ppb ±200ppb ±200ppb
AbsolutePullRange(APR) - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - -
Current-Supply(Max) 3.3mA 3.3mA 3.3mA 3.3mA
Ratings - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)