Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of M70Y100KB25.
| الصورة |
| رقم الجزء | M70Y502KB25 | M70Y503KB25 | M70Y100KB25 | M70Y501KB25 | M70Y203KB25 |
| المصنع | Vishay Spectrol | Vishay Spectrol | Vishay Spectrol | Vishay Spectrol | Vishay Spectrol |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | 70 | 70 | 70 | 70 | 70 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 10 Ohms | 10 Ohms | 10 Ohms | 10 Ohms | 10 Ohms |
| Power(Watts) | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| TemperatureCoefficient | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C |