Monolithic Power Systems Inc. MPQ9841GLE-33-AEC1-Z
رقم الجزء
MPQ9841GLE-33-AEC1-Z
المصنع
Monolithic Power Systems Inc.
الفئة:
PMIC - 電圧レギュレータ - DC DC スイッチング レギュレータ
الطرد
16-VQFN
ورقة البيانات
阿拉伯语MPQ9841GLE-33-AEC1-Z.pdf
الوصف
36V, 1A, LOW IQ, SYNCHRONOUS STE
Product details
1. How to order MPQ9841GLE-33-AEC1-Z on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the MPQ9841GLE-33-AEC1-Z price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MPQ9841GLE-33-AEC1-Z?
الصورة MPQ9841GL-Z MPQ9841GLE-33-AEC1-Z MPQ9842GL-Z MPQ9843GL-Z MPQ9840GL-Z
ProductStatus Active Active Active Active Active
Function Step-Down Step-Down Step-Down Step-Down Step-Down
OutputConfiguration Positive Positive Positive Positive Positive
Topology Buck Buck Buck Buck Buck
OutputType Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
Voltage-Input(Max) 36V 36V 36V 36V 36V
Voltage-Output(Min/Fixed) 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
Voltage-Output(Max) - - - - -
Current-Output 1A 1A 1A 1A 1A
Frequency-Switching 350kHz ~ 2.5MHz 350kHz ~ 2.5MHz 350kHz ~ 2.5MHz 350kHz ~ 2.5MHz 350kHz ~ 2.5MHz