Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. MWSD1005C14NGT
رقم الجزء
MWSD1005C14NGT
المصنع
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
0402 (1005 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语MWSD1005C14NGT.pdf
الوصف
FIXED IND 14NH 430MA 210MOHM SMD
Product details
1. How to order MWSD1005C14NGT on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the MWSD1005C14NGT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MWSD1005C14NGT?
الصورة MWSD1005C19NKT MWSD1005C11NJT MWSD1005C14NGT MWSD1005C4N3KT MWSD1005C15NHT
Series MWSD-C MWSD-C MWSD-C MWSD-C MWSD-C
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 14 nH 14 nH 14 nH 14 nH 14 nH
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
CurrentRating(Amps) 430 mA 430 mA 430 mA 430 mA 430 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 210mOhm Max 210mOhm Max 210mOhm Max 210mOhm Max 210mOhm Max
Q@Freq 26 @ 250MHz 26 @ 250MHz 26 @ 250MHz 26 @ 250MHz 26 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 5GHz 5GHz 5GHz 5GHz 5GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz