Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. MWSD1005C17NGTM81
رقم الجزء
MWSD1005C17NGTM81
ورقة البيانات
阿拉伯语MWSD1005C17NGTM81.pdf
الوصف
FIXED IND 17NH 1A 130 MOHM SMD
Product details
1. How to order MWSD1005C17NGTM81 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the MWSD1005C17NGTM81 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MWSD1005C17NGTM81?
الصورة MWSD1005C24NKTM81 MWSD1005C3N8STM81 MWSD1005C4N1STM81 MWSD1005C17NGTM81 MWSD1005CR10GTM01
Series MWSD-C-M MWSD-C-M MWSD-C-M MWSD-C-M MWSD-C-M
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 17 nH 17 nH 17 nH 17 nH 17 nH
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
CurrentRating(Amps) 1 A 1 A 1 A 1 A 1 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 130mOhm Max 130mOhm Max 130mOhm Max 130mOhm Max 130mOhm Max
Q@Freq 31 @ 250MHz 31 @ 250MHz 31 @ 250MHz 31 @ 250MHz 31 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 5.2GHz 5.2GHz 5.2GHz 5.2GHz 5.2GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz