Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. MWSD1005C19NHTM01
رقم الجزء
MWSD1005C19NHTM01
المصنع
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
0402 (1005 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语MWSD1005C19NHTM01.pdf
الوصف
FIXED IND 19NH 370MA 270MOHM SMD
Product details
1. How to order MWSD1005C19NHTM01 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the MWSD1005C19NHTM01 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MWSD1005C19NHTM01?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series MWSD-C-M MWSD-C-M MWSD-C-M MWSD-C-M MWSD-C-M
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 19 nH 19 nH 19 nH 19 nH 19 nH
Tolerance ±3% ±3% ±3% ±3% ±3%
CurrentRating(Amps) 370 mA 370 mA 370 mA 370 mA 370 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 270mOhm Max 270mOhm Max 270mOhm Max 270mOhm Max 270mOhm Max
Q@Freq 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 4.5GHz 4.5GHz 4.5GHz 4.5GHz 4.5GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz