Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. MWSD1005C23NHTM01
رقم الجزء
MWSD1005C23NHTM01
ورقة البيانات
阿拉伯语MWSD1005C23NHTM01.pdf
الوصف
FIXED IND 23NH 310MA 300MOHM SMD
Product details
1. How to order MWSD1005C23NHTM01 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the MWSD1005C23NHTM01 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MWSD1005C23NHTM01?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series MWSD-C-M MWSD-C-M MWSD-C-M MWSD-C-M MWSD-C-M
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 23 nH 23 nH 23 nH 23 nH 23 nH
Tolerance ±3% ±3% ±3% ±3% ±3%
CurrentRating(Amps) 310 mA 310 mA 310 mA 310 mA 310 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 300mOhm Max 300mOhm Max 300mOhm Max 300mOhm Max 300mOhm Max
Q@Freq 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 3.8GHz 3.8GHz 3.8GHz 3.8GHz 3.8GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz