Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. MWSD1005C2N2BT
رقم الجزء
MWSD1005C2N2BT
ورقة البيانات
阿拉伯语MWSD1005C2N2BT.pdf
الوصف
FIXED IND 2.2NH 820MA 58MOHM SMD
Product details
1. How to order MWSD1005C2N2BT on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the MWSD1005C2N2BT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MWSD1005C2N2BT?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series MWSD-C MWSD-C MWSD-C MWSD-C MWSD-C
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 2.2 nH 2.2 nH 2.2 nH 2.2 nH 2.2 nH
Tolerance ±0.1nH ±0.1nH ±0.1nH ±0.1nH ±0.1nH
CurrentRating(Amps) 820 mA 820 mA 820 mA 820 mA 820 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 58mOhm Max 58mOhm Max 58mOhm Max 58mOhm Max 58mOhm Max
Q@Freq 22 @ 250MHz 22 @ 250MHz 22 @ 250MHz 22 @ 250MHz 22 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 6GHz 6GHz 6GHz 6GHz 6GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz