Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. MWSD1005C2N4ST
رقم الجزء
MWSD1005C2N4ST
ورقة البيانات
阿拉伯语MWSD1005C2N4ST.pdf
الوصف
FIXED IND 2.4NH 650MA 91MOHM SMD
Product details
1. How to order MWSD1005C2N4ST on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the MWSD1005C2N4ST price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MWSD1005C2N4ST?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series MWSD-C MWSD-C MWSD-C MWSD-C MWSD-C
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 2.4 nH 2.4 nH 2.4 nH 2.4 nH 2.4 nH
Tolerance ±0.3nH ±0.3nH ±0.3nH ±0.3nH ±0.3nH
CurrentRating(Amps) 650 mA 650 mA 650 mA 650 mA 650 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 91mOhm Max 91mOhm Max 91mOhm Max 91mOhm Max 91mOhm Max
Q@Freq 18 @ 250MHz 18 @ 250MHz 18 @ 250MHz 18 @ 250MHz 18 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 6GHz 6GHz 6GHz 6GHz 6GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz