TDK Corporation NLV25T-015J-PFD
رقم الجزء
NLV25T-015J-PFD
المصنع
TDK Corporation
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
1008 (2520 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语NLV25T-015J-PFD.pdf
الوصف
FIXED IND 15NH 480MA 290MOHM SMD
Product details
1. How to order NLV25T-015J-PFD on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the NLV25T-015J-PFD price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NLV25T-015J-PFD?
الصورة NLV25T-100J-PFD NLV25T-010J-PFD NLV25T-012J-PFD NLV25T-015J-PFD NLV25T-018J-PFD
المصنع TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series NLV-PFD NLV-PFD NLV-PFD NLV-PFD NLV-PFD
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 15 nH 15 nH 15 nH 15 nH 15 nH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 480 mA 480 mA 480 mA 480 mA 480 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 290mOhm Max 290mOhm Max 290mOhm Max 290mOhm Max 290mOhm Max
Q@Freq 15 @ 100MHz 15 @ 100MHz 15 @ 100MHz 15 @ 100MHz 15 @ 100MHz
Frequency-SelfResonant 2GHz 2GHz 2GHz 2GHz 2GHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz